Petrův Zdar !

Orlík 2010

Od 4.9. do 11.9. se zúčastnila parta členů naší MO rybářské dovolené na ÚN Orlík v Klučenicích. Jako každý rok se na Orlíku sešli Zdeněk Rybka, Zdeněk Rybka ml., Honza Vlček, Jiří Vaník, Jan Chaloupka, Jiří Beran, Miroslav Ulman, František Staněk a nečlen a kamarád Jiří Moravec. Také s námi bydleli Denisa a Ben. Během týdne nás ještě navštívili Miroslav Rybka a Jaroslav Krupička. Počasí se vydařilo a ryby braly, ve větší míře candát, ale chytilose i několik kaprů a již tradičně brali cejni. Po prochytaném dni, večer u ohně bylo posezení. Převážně v tomto obsazení (letos s námi nemohl být z pracovních důvodů Ivo Jásek). Do Klučenic jezdíme bezmála již 30 let. Ve fotogalerii s Vámi podělíme o fotografie z našeho pobytu.   JB.

Orlík 2010

/album/orlik-2010/nas-kemp-jpg/