Petrův Zdar !

Rybáři v Kostelci nad Černými lesy

Místní  organizace  Českého  rybařského  svazu  v  Kostelci  nad  Černými  lesy  vznikla kolem roku 1948. Několik nadšenců začalo hospodařit na propadlinách po těžbě žáruvzdorných  lupků  v lokalitě  Trativody. V dnešní době jsou zachovány propadliny Jitrnice, Káča a Kulatý. Několik menších jam v této lokalitě v minulosti zaniklo. Postupně  v  okolí našeho revíru vznikla chatová oblast. Dále hospodaříme na chovných rybnících Smíchovák a Tiňtěrák. V  obci Hradec u Stříbrné Skalice se staráme o rybník Propast, který má v pronájmu ČRS. Naše organizace má v průměru 140 členů, převážně místních anebo z blízkého okolí Kostelce n.Č.lesy.

Oficiální logo Místní organizace

/album/mistni-organizace/logo04-jpg/
/album/mistni-organizace/crs-jpg1/

—————

Děkujeme všem členům, kteří se zúčastnili ankety a vybrali logo, které bude prezentovat naši MO.

Historie projektu

Tyto stránky byly spuštěny 20.12.2008. Dizkusní fórum je Vám k dispozici od 24.12.2008. Informace o počasí a anketa hodnocení stránek přidáno 28.12.2008. dále byly přidány odkazy na stránky s rybářskou legislativou, rybářskou kuchařku, rekordní úlovky a jiné rybářské zajímavosti.