Petrův Zdar !

Naše mládež

Po krátké odmlce se výboru organizace dodařilo obnovit činnost kroužku mladých rybářů při MO v Kostelci n.Č.lesy. Novým vedoucím mládeže se stal p. Dušan Končický, který provedl nábor žáčků a vedl je na prvních dvou schůzkách. Dne 3.4  a 17.4. se mládež seznámila s náplní schůzek a byla seznámena orientačně s Rybářský řádem, kterým se v budoucnu bude řídit. Na schůzku se dostavil předseda MO a vyprávěl dětem o druzích ryb a vedoucí kroužku pak seznamoval budoucí mladé rybáře s praktickou stránkou tohoto krásného sportu, přímo u vody na rybníce Kulatý. Schůzek se zúčastnilo 13 žáčků a nová činnost se jim líbila. Schůzky budou probíhat každých 14 dní a budou je navštěvovat členové výboru a každý děti v krátkosti seznámí se svými úkoly, které v organizaci zastává. Přejme do budoucna kroužku hodně mladých zájemců, pestrou a hodnotnou náplň schůzek.

Omlouvám se za špatné tel. číslo na vedoucího mládeže, vše je napraveno.

Kontakt na vedoucího mládeže naleznete Menu/Kontakty.

Schůzky mladých rybářů 2018

Schůzky mladých rybářů se konají v termínech:

Termíny každý Pátek čas určuje Vedoucí p. Končický.

Jak počasí dovolí

Sraz v klubovně na rybníku Kulatý  vždy v.

Vedoucí p. Končický.

MO ČRS KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

TRADIČNÍ DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

POŘÁDÁ DNE 16.ČERVNA 2018 NA RYBNÍKU KULAŤÁK

REGISTRACEZÁVODNÍKŮ OD 6.00HOD.ZAČÁTEK ZÁVODŮ  V 6.30HOD.

KONEC ZÁVODŮ V11.30HOD.

STARTOVNÉ 50Kč